piątek, 4 listopada 2016

Paryż w centrum Łodzi

Galeria Prime Art-tegoroczny laureat konkursu „Młodzi w Łodzi” wraz z Akademickim Ośrodkiem Inicjatyw Artystycznych mają przyjemność zaprosić na wernisaż fotografii „Paryski Świat” oraz spotkanie z autorką „Paryskiego Świtu” Magdaleną Leszner-Skrzecz, które odbędzie się 18 listopada 2016 o godzinie 18:00 w AOIA w Łodzi przy ulicy Zachodniej 54.

Podczas wieczoru będziemy mogli nie tylko posłuchać o kulisach powstania książki, która już spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników, ale również obejrzeć niezwykłe miejsca tego cudownego miasta uwiecznione na fotografiach autorki. A jaki jest Paryż? Nostalgiczny, poetycki, twórczy, pełen historii i wspomnień. Fotografie utrzymane w sepii oddają klimat książki, a francuska atmosfera towarzyszyć będzie listopadowemu wieczorowi do późnych godzin.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły znane i cenione media oraz firmy:

Wydawnictwo Novae Res, Świat Elit, Imperium Kobiet, Moda w Polsce, Agencja 8Bteam, Kobbieciarnia.pl, Damosfera, Feszyn.com, Planeta Kobiet, O północy w Paryżu, Essentia, Przepisy na Widelcu, Łódź jest kulturą, Kiwiportal, Młodzi w Łodzi

Magdalena Leszner-Skrzecz jest artystyczną duszą, która od kilkunastu lat zajmuje się sztuką w różnych jej aspektach. Felietonistka, dziennikarka, malarka. Żyjąc pomiędzy Polską a Francją stworzyła markę Code de femme, gdzie tworzy zarówno teksty literackie jak i prace plastyczne.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates