sobota, 5 maja 2018

MAJÓWKA – konkurs nr 8Pytanie: Dlaczego lubimy patrzeć w gwiazdy?

Zasady:
1. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
2. Czas na zgłoszenia jest do końca dnia 13.05.2018 r.
3. Najlepsza odpowiedzi wygrywa jeden egzemplarz "Czas krwawego księżyca" od selkar.pl.
Odpowiedzi możecie udzielać też na Fan Page :)

Powodzenia!

3 komentarze:

  1. Kocham noce same w sobie. Za otaczająca mnie ciemność i pozory ciszy. Nocą mamy wrażenie, że mamy większe możliwości, jesteśmy bardziej otwarci i otula nas mrok, przez który nikt nie zauważy naszych łez. Za to gwiazdy są jak oczy wpatrujące się w nas. Jakby uważnie się przypatrywały naszym życiu i w dzień chowały się, a w nocy pokazywały, że tak na prawdę wszystko widziały i znają naszą historię lepiej od nas. Słuchają naszych opowieści i słów, które potrafimy wypowiedzieć tylko nocą. Z jakiegoś powodu te małe punkciki na niebie są fascynujące.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię patrzeć w gwiazdy, bo za każdym razem uświadamiają mi, jak wiele jeszcze nie wiemy o wszechświecie i że istnieją rzeczy, które choć za pomocą wyliczeń i doświadczeń jesteśmy w stanie przedstawić, to nie oznacza to, że jesteśmy je w stanie do końca pojąć, a także przez długi jeszcze czas nie będziemy w stanie doświadczyć na własnej skórze i zobaczyć na własne oczy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubimy patrzeć w gwiazdy, bo pozwalają nam dostrzec pewną nieskończoność i to, że wiele rzeczy jest i będzie dla nas tajemnicą. Czasami patrząc na nie szukamy jakichś wskazówek, czegoś co nas pokieruje i zmobilizuje do dalszych działań. Obserwowanie ich jest dla nas czymś ciekawym i fascynującym. To takie oderwanie od rzeczywistości i zagłębienie się w marzeniach.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates