poniedziałek, 9 października 2017

Jesienny konkurs 6


Na osłodę poniedziałku mam dla was szósty jesienny konkurs!
Do wygrania jeden egzemplarz książki "Plan B" autorstwa Karliny Nowak od wydawnictwa Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne
 
Zadanie jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Można próbować przetrwać jesień, a można... no właśnie, co? Jaki jest Twój plan B na jesienne smutki? 

Wygrywa najciekawsza odpowiedź
Macie czas do 22.10.2017 r.
Na Wasze odpowiedzi czekam pod tym postem lub na FB!

3 komentarze:

 1. Można cieszyć się i korzystać z tego co daje nam jesień, a czego nie mogą zapewnić nam pozostałe pory roku. Spacerować pośród kolorowych liści smagani po twarzach wiatrem, który lekko rozwiewa włosy. Zbierać kasztany i wraz z młodszymi tworzyć z nich różne ciekawe stworki lub ludziki. Zakopać się pod górą ciepłych rzeczy ze stosikiem książek i lenić się całe weekendy. Przeprosić się z cieplejszymi swetrami i płaszczami będąc w gotowości na każdą ewentualną zmianę pogody. Popijać ciepłe kakao i patrzeć jak jakieś małe łobuzy pałaszują wśród liści lub samemu jeszcze w nie wskoczyć. W końcu dzieckiem jest się całe życie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Można próbować przetrwać jesień, a można... po prostu ją polubić, nie tylko starać się przetrwać. Na jesienne smutki pomoże książka, gorąca herbata, zabawa z dzieckiem pośród kolorowych myśli, wspólne gotowanie, ozdabianie dyni. Planem B może stać się zaakceptowanie jesieni i dostrzeżenie jej uroków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można próbować przetrwać jesień, a można się nią po prostu cieszyć!
  Jesień nie musi być wcale smutna! Jest piękna! Kolorowe liście, czerwona jarzębina, grzybobranie i cudne dynie w ogrodzie! Długie spacery po dywanie z liści, a nawet mgła, która wyzwala piękny klimat! Wszystko ma swój urok, a znaczenie ma nasze nastawienie!
  Jeśli sobie powiemy, że czegoś nie lubimy, to nie ma szans na polubienie! Ale jesień jest przyjemna! Długie wieczory - idealne do czytania książek, które wprost uwielbiam, zawsze startują seriale, które były zawieszane na okres letni! Często zdarzają się ciepłe wieczory, dużo jodu nad morzem, a góry jesienią są przecudowne! Kiedy jak nie na jesień możemy podziwiać tak kolorowe widoki w górach!?
  Jesień to początek jabłkowego sezonu, a przecież to najpyszniejszy owoc i dodatkowo to właśnie z jabłek robimy szarlotkę, a chyba nie ma lepszego placka!!!!
  Jesień jest piękna a wszystkie złe opinie są wydawane przez pesymistów, którzy jej zwyczajnie nie doceniają :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates