niedziela, 16 lutego 2014

Żelki prosto z Bioplanety!

Szukasz naprawdę zdrowych słodyczy? Wydaje Ci się, że żelki nie mogą być bez żelatyny, konserwantów, barwników i innych ulepszaczy smaku? Całe szczęście jesteś w błędzie. W sklepach można już znaleźć 100% naturalne, a co za tym idzie zdrowe słodycze! Żelki misie bez dodatku żelatyny proponuje np. Ekosmakosz. Opis informuje nas, że nie zawierają żelatyny oraz laktozy, a sam produkt bezglutenowy.
Czy potwierdza się to w składzie? Sprawdźmy!
Syrop kukurydziany*, cukier trzcinowy (nierafinowany)*, koncentraty owocowe*(jabłkowy, cytrynowy, z czarnej porzeczki, pomarańczowy, ananasowy, malinowy), pektyna jabłkowa, kwasek cytrynowy, cytrynian wapnia,  naturalne aromaty i barwniki* (ekstrakty z: pomarańczy, passiflory, mango, gardenii, szpinaku, pokrzywy, kurkumy), olej kokosowy*, olej palmowy*, wosk carnauba, wosk pszczeli (*produkt objęty certyfikatem kontroli AGROBIOTEST)
Wszystko się zgadza. Jak jednak produkt przejdzie testowanie?
Misie są mniejsze niż te standardowe. A w smaku? Rewelacyjne! Jak dla mnie uzależniające. Smak jest dużo bardziej naturalny i wyraźny. Tak intensywnych w smaku żelków jeszcze nie jadłam, dlatego z miejsca stałam się ich wielbicielką :) Ostrzegam, raz otwarte opakowanie ...po prostu nie można pozostawić samo sobie. Polecam!
Jedyną wadą jest niestety cena, która do najniższych nie należy.

Ocena: 5/5

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates