środa, 6 września 2017

Kolekcja pośmiertnych portretów - NOWOŚĆ Nie umknęła Wam ostatnio świetna książka fantasy (wręcz fantastyczna)? Jestem przekonana, że tak. Pod koniec sierpnia nakładem Novae res ukazała się Kolekcja pośmiertnych porterów. To pozycja idealna dla każdego miłośnika fantastyki. Bo przecież nie wszystko musi być takie poważne. Magia z przymrużeniem oka i barbarzyńca o wielkim sercu czekają na Waszą uwagę :)

Autor: Maciek Jakubski
Wydawnictwo: Novae res
Data premiery: 28.08.2017
Książka z naszą rekomendacją!

Koniec życia nie zawsze oznacza śmierć (no chyba że ktoś akurat odrąbał ci głowę toporem). Czasami można zatrzymać się gdzieś… pomiędzy. Taki stan ma swoje oczywiste plusy, ale też minusy, o czym przekonał się na własnej skórze Alkkenstan. Czarodziej, nie chcąc pogodzić się ze swoim nowym stanem, postanowił udać się po pomoc do dawno niewidzianego przyjaciela, którego profesja miała mu pomóc wrócić do świata (w pełni) żywych. Ta droga okazała się jednak znacznie dłuższa i trudniejsza, niż Alkkenstan początkowo sądził…
Chcecie wybrać się razem z nim w niezwykłą podróż, pełną wrażeń i niejednokrotnie czarnego humoru? Przyprawioną odrobiną innowacji, szczyptą krasnoludzkiego steampunku i krztyną karkonoskich legend? Odwróćcie książkę i otwórzcie ją na pierwszej stronie!

Magią i mieczem, a może sprytem i ciętym językiem? Autor walczy o uwagę czytelnika na wszystkie sposoby! Nieszablonowa akcja, zadziorni bohaterzy i ogromne pokłady... dobrego humoru! Kolekcja pośmiertnych portretów to jedna z najlepszych powieści fantasy, jakie ostatnio czytałam!

Dominika Róg-Górecka, przepisynawidelcu.blogspot.com/

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates