piątek, 20 października 2017

Plan B

 

Wiola i Jarek to dwoje młodych ludzi, którzy poznali się na studiach, i których połączyło uczucie. I to razem z nimi wybierzemy się w niedaleką podróż do miasta znajdującego się w Polsce i będziemy kibicować ich rozkwitającemu uczuciu.

AutorKarolina Nowek
TytułPlan B
WydawnictwoNovae Res
Książka pod naszym patronatem :)

Będziemy przy nich, kiedy zaskoczy ich nieplanowana ciąża i razem z nimi świętować narodziny Róży. A potem przyjdzie szare życie. I w związku Jarka i Wioli coś zacznie się psuć. Ciągłe pretensje, niedomówienia, kłótnie i tajemnice. To nie wróży niczego dobrego. W końcu Wiola podejmuje decyzję o rozstaniu. A wokół Jarka pojawiają się kobiety. Renata, Julia... I co myślicie, że skończy się tak klasycznie? A jednak. Życie czasami bywa zaskakujące, a plan B nie wiadomo jak bardzo przemyślany, nie zawsze musi wypalić. 

Jeżeli jesteście ciekawi, co zrobi Jarek i jak bardzo życie z niego zakpi, serdecznie zapraszam do lektury. Od zwrotów akcji, w tej wydawałoby się klasycznej historii, zakręci się Wam w głowach. To bardzo sympatyczna lektura na nadchodzące wieczory o blaskach i cieniach naszego życia. Nie dowiemy się z niej niczego nowego, bo opowieść, jaką dzieli się z nami autorka jest bardzo życiowa i może się zdarzyć każdemu z nas. Ale przyjemnie spędzimy nad nią czas i nie raz, nie dwa złapiemy się za głowę czytając o przewrotności ludzkiego życia.


I już od pierwszej kartki polubimy naszych bohaterów. Poukładaną Wiolę, która musi szybko dojrzeć i radzi sobie z, nie zawsze wiedzącym, czego chce od życia, Jarkiem. I nawet Julię, która nie we wszystkich od razu wzbudzi sympatię. Podejrzewam, że pomimo to, niejedna z nas uroni łezkę nad jej losem.

Gorąco zapraszam w podróż do świata Wioli i Jarka. Ich historię naprawdę warto poznać. Bo może się zdarzyć również nam. A jak już wiemy, plan B nie zawsze może się sprawdzić, bo życie rządzi się swoimi prawami i śmieje się w głos, kiedy my ze spokojem próbujemy coś zaplanować. Ale czy właśnie nie na tym polega jego piękno? Na nieprzewidywalności? Wiola i Jarek już o tym wiedzą i z przyjemnością podzielą się z Wami swoją historią i ujmującym przesłaniem, że „prawdziwa siła każdego człowieka tkwi w jego sercu”. Warto o tym pamiętać. Zapraszam do lektury!

Dorota Szkrzypczak

6 komentarzy:

 1. Takie proste historie są czasami najlepsze. Bardzo chętnie poznam świat Wioli i Jarka i przeżyje z nimi tę podróż przez życie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chętnie przeczytam tę książkę, lubię takie życiowe historie. Gratuluję patronatu.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. no te zwroty akcji brzmią przekonująco :)
  zaczytanamona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates