wtorek, 3 lipca 2018

Revved – poznaj fragment przed premierą!

Revved czyli ekscytujący romans w świecie formuły 1 ma będzie miał swoją premierę już jutro! Jesteście ciekawi tej książki? Jeśli wciąż potrzebujecie zachęty zapraszam do lektury fragmentu powieści:


"Nagle mam ochotę przywalić prosto w tę jego piękną twarz. Wiem jednak, że nie mogę się do tego zniżyć, jestem profesjonalistką. Zareaguję najlepiej, jak potrafię. Wiem, jak postępować z napalonymi dupkami. – Dzisiaj są twoje urodziny? – pytam słodko, uśmiechając się do niego zalotnie. – Dokładnie tak – odpowiada, szczerząc zęby. – I wygląda na to, że impreza właśnie się rozpoczęła. Zabawimy się, kociaku? Jest przekonany, że zaraz ściągnę dla niego spodnie. Jeszcze czego. Pusty dupek. Przechylam głowę w bok i podchodzę do niego, wciąż uśmiechając się kokieteryjnie. Staję bardzo blisko niego

i dotykam palcami jego klatki piersiowej. Boże, jest taka twarda. Pod opuszkami czuję stalowy splot jego mięśni. Jest wysoki – sporo wyższy od moich sto siedemdziesięciu pięciu centymetrów. Musi mieć co najmniej dziesięć centymetrów więcej ode mnie; to dużo jak na kierowcę. Jest smukły, przecież jakoś musi zmieścić się do bolidu. Pod ubraniem skrywa pewnie same mięśnie. Kierowcy muszą bardzo dbać o formę. Nie mam wątpliwości, że Carrick Ryan jest bardzo wysportowany. Zaczynam myśleć o tym, jak wygląda nago. Brawo, Andi. Możesz być z siebie dumna. Zmuszam się do skupienia na teraźniejszości. Nachylam się ku niemu i słyszę, jak wciąga powietrze. – Jeśli jeszcze raz nazwiesz mnie kociakiem – szepczę – nie doczekasz następnych urodzin. Zrozumiałeś? – Masz charakterek! – odpowiada z rozbawieniem, odchylając głowę do tyłu. – Podobasz mi się. Cofam się i zabieram dłoń z jego torsu.

– Nie masz na co patrzeć – mówię chłodno. Mierzy mnie wzrokiem, wgapiając się w moje nogi, a jego oczy ponownie rozpala pożądanie. – Wręcz przeciwnie. Mój Boże… twoje nogi zdają się nie mieć końca. Chciałabym móc je ukryć przed jego wzrokiem, splatam więc ramiona, starając się skupić jego uwagę na czymś innym. – Nie jestem w twoim typie – stwierdzam. Spogląda mi prosto w oczy, uśmiechając się śmiało. – Masz niesamowity tyłek, świetne szyny, wspaniałe zderzaki i piękną twarz. – Kiwa głową. – Zdecydowanie jesteś w moim typie. – Myślałam, że preferujesz głupie, naiwne i chętne dziewczyny, a ja nie jestem żadną z nich. Zaczyna się śmiać, co wywołuje ciarki na moim ciele. – To się jeszcze okaże. Może z czasem nabierzesz na mnie ochotę. Wzdycham, zdejmuję kurtkę z kokpitu i narzucam ją na siebie. – Wychodzisz? – Na to wygląda. – Daj mi swój numer. – Nie ma mowy. – To chociaż powiedz mi, jak masz na imię. – Andressa – odpowiadam po chwili ciszy, patrząc na niego. – A nazwisko? Uśmiecham się. Jest wytrwały. W tej samej chwili Ben wraca do warsztatu. – O, super, widzę, że poznałeś Andi – rzuca w stronę Carricka, mijając go.

– Andi? – Carrick wbija spojrzenie w moje oczy, jest wyraźnie zaskoczony. – Mhm. – Ale przecież Andi to mój… – Nowy mechanik? Tak, to ja. – Andi to ty? Ty jesteś moim nowym mechanikiem? – Jego oczy są okrągłe ze zdumienia. Z trudem powstrzymuję uśmiech. Przechylam głowę

w bok i opieram dłonie na biodrach. – Tak, to ja – mówię. – O cholera. Spodziewałem się kogoś… – Z penisem? Z grubym, ciężkim głosem? Przepraszam, że cię rozczarowałam".
 
 
Zaintrygowani? Chcecie więcej? Jeśli tak, to zapraszam was na strony pozostałych patronów książki, tam również znajdziecie fragmenty Ravved:

I fragment - My Fairy Book World.
II fragment - Nie Oceniam Po Okładce
III fragment - Lotta Czyta
IV fragment - Camilleshade Books
V fragment - Kobiece Recenzje
VI fragment - Książki takie jak my
VII fragment -Zapisy Ksiąkoholiczek
VIII fragment - Kulturantki
IX fragment -Literacki Świat Cyrysi
X fragment -Recenzje Na Widelcu
XI fragment -My Fairy Book World 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates