niedziela, 27 września 2020

Skarpetkowy zawrót głowy!


Skarpetki to tylko… skarpetki? Nic bardziej błędnego! Przynajmniej nie dla mnie i nie dla Many Mornings! Ta firma faktycznie uprzyjemniła mi niejeden poranek, a wszystko to za sprawą kolorowych skarpetek. I to do tego nie do pary!Wzory i kolory

Pamiętam jeszcze czasy, gdy założenie skarpetek nie do kompletu było powodem do wstydu i szybkiego powrotu do domu. Cóż… cieszę się, że moda dogoniła mój gust. Po co decydować się na jedną grafikę skoro można mieć dwie! Many Mornings oferuje nam taką paletę wzorów, że nawet to będzie mało! Ale zacznijmy może od wypowiedzi producentów:


„Many Mornings redefiniuje rolę skarpetki w życiu codziennym. Powstaliśmy po to, by dodawać odrobinę uśmiechu każdego poranka. Kochamy nasze skarpetki i chcemy się nimi z Tobą dzielić. Jesteśmy wierni włókienniczym tradycjom regionu łódzkiego. Produkujemy nasze skarpetki w Aleksandrowie Łódzkim, dbając o każdy detal i najwyższą jakość. Nasze skarpetki opowiadają różne historie i pozwolą Ci się wyróżnić z tłumu. Kolorowe skarpetki nie do pary, takie właśnie są Many Mornings”.


Ciężko się nie zgodzić. Gdy wejdziecie na stronę Many Mornings, zobaczycie całe mnóstwo kolorowych wzorów, dostępnych zarówno w formacie stopek, jak i długich modeli. To jest ich największy atut, bo skarpetki są dosłownie bajeczne! Nieważne co jest twoją pasją, z pewnością znajdziesz odpowiedni motyw. Warto też wspomnieć, że same grafiki są niebanalne i pomysłowe. Ale to nie wszystko, katalog dostępnych modeli cały czas się zmienia. Jeśli potrafisz docenić w życiu małe przyjemności, ten kolorowy akcent już od samego rana poprawi ci dzień. Przynajmniej ja tak mam.


Co więcej, pomimo tego, że skarpetki są nie do pary... tak naprawdę pasują do siebie idealnie. Łączy je nie tylko wzór, współgrają też kolorystycznie.Siła idei

To, co zdobyło moje serce to fakt, że skarpetki są nie tylko piękne, ale porządnie wykonane. Tak prezentuje się ich skład:

  • Bawełna czesana - 80%
  • Poliamid - 17%
  • Elastan - 3%

Przekłada się on na komfort noszenia, nie tylko z wizualnych powodów. Dodatkowo są to pierwsze skarpetki, które nie skurczyły mi się po praniu. Nie raz zdarzyło mi się wyjąć z pralki coś, co wyglądało jak model dziecięcy (pomimo to, że ja nie mam dzieci!). Skarpetki Many Mornings zachowują swój kształt i rozmiar.
Dodatkowo 5% dochodów ze sprzedaży przeznaczanych jest na działalność charytatywną.


Co wybrałam?

Sama zdecydowałam się na trzy wzory, które najlepiej oddają moje pasje. Przede wszystkim są to książki! Absolutnie zakochałam się w tym modelu! Ma praktyczną gamę kolorystyczną i naprawdę ciekawą grafikę.Ponieważ od zawsze (no dobra, od wielu lat) kocham kawę, również i ten motyw jest moim ulubionym. Skarpetki świetnie łączą kolory, ale też dobrze oddają przedstawiane kształty. Są na nich filiżanki, kawiarki, ziarenka kawy i czajniczki. Nie pierwszy raz staram się znaleźć takie wzory na skarpetkach, lecz pierwszy raz obrazki na nich zawarte są tak czytelne.
Na końcu postawiłam na… święta. Tak, Bożego Narodzenia. Wiem, dość wcześnie zaczynam w tym roku, ale zima to pora, podczas której skarpetki jeszcze bardziej zyskują na znaczeniu. Mniej spacerów, wyjść, czy aktywności na zewnątrz. Owijam się kocem i… dobieram pasujące skarpetki. A że ten czas jest dla mnie bardzo mocno związany z piernikami, które uwielbiam, to jestem pewna, że idealnie wkomponują się w mój nastrój. Ten wzór ma w sobie wiele magii!
Jeśli więc lubicie niebanalne wzory, ale też cenicie sobie jakość, to spokojnie mogę wam zarekomendować Many Mornings. Co sądzicie o kolorowych skarpetkach? Lubicie nosić je nie do pary?


Dominika Róg-Górecka

6 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates