czwartek, 3 grudnia 2020

Niegrzeczny planer


 

A Ty byłaś grzeczna w tym roku? Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak” to… najwyższa pora to zmienić. „Niegrzeczny planer” to idealna propozycja dla miłośniczek literatury z odrobiną pieprzu oraz mnóstwem miłości. W tym roku możesz mieć każdą premierę pod kontrolą!

 

Tytuł: Niegrzeczny planer

Wydawnictwo: Kobiece

Książki dla kobiet


Już sama okładka wygląda… inspirująco 😊 Ciekawa grafika, świetna jakość wykonania, błyszczące elementy, to wszystko zachęca, by zajrzeć do środka. Tam również „Niegrzeczny planer” prezentuje się bardzo ładnie. Od strony wizualnej ta pozycja ma zdecydowanie same plusy! Dodatkowo sprawia wrażenie bardzo solidnego wydania, dlatego noszenie go w torebce nie powinno zakończyć się (przynajmniej zbyt szybko) jakimiś istnymi uszkodzeniami. Zwracam na to uwagę, bo jednak tego typu publikacje służą do tego, by z nami podróżować i na bieżąco przypominać nam o naszych planach.

 

Przejdźmy jednak do zawartości! Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że planer nie jest kalendarzem. Zawiera podział na dni tygodnia i miesiące, ale nie ma konkretnych dat. Dzięki temu jest uniwersalny, ale nie każdemu odpowiada taki sposób notowania informacji. Teoretycznie cecha ta wynika już samej definicji słowa „planer”, niemniej warto o tym pamiętać.

 
Jak już wspomniałam, w środku zobaczymy klasyczny podział. Na jedną stronę przypadają dwa dni, czyli miejsca na osobiste notatki jest naprawdę sporo. Nie brakuje również strony podsumowującej cały miesiąc. To oczywiście są standardowe informacje, ale co dostajemy dodatkowo w ramach „Niegrzecznego planera”? Oryginalnymi pomysłami są:

 • ·       Miejsce na premiery danego miesiąca,
 • ·       Cytaty z książek,
 • ·       Miejsca na wpisanie własnych cytatów,
 • ·       Wywiady z autorkami,
 • ·       Wyzwania (nie bójcie się, książkowe),
 • ·       Grafiki z inspirującymi tekstami.

 

Jednym słowem, ten planer to idealna propozycja dla miłośniczek literatury kobiecej. Mogą tam zapisać nie tylko swoje plany na każdy dzień, ale też znajdą sporo miejsc na notatki dotyczące książek oraz parę smaczków z ich ulubionego gatunku (np. cytaty).

Mimo że planer sprawia wrażenie bardzo odważnego, jest to raczej typowa, chociaż tematyczna propozycja. Nie obawiajcie się wyuzdanych pomysłów, czy wyzwań rodem z Kamasutry. Aczkolwiek, już sama okładka, nawet gdy tylko niewinnie wystaje z torebki, może odrobinę „namieszać”. Z pewnością sprawdzi się u niejednej niegrzecznej czytelniczki!
Dominika Róg-Górecka

Numer akredytacji: 08/05/2020

3 komentarze:

 1. Z pewnością ten planer zainteresuje wiele pań.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś mam wrażenie, że ostatnio wydają tylko takie książki. Jak tylko wyszedł Grey

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe wydanie jak na planer :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates