środa, 23 sierpnia 2023

Recenzja książkowej świeczki

#Post sponsorowany #Reklama


Nie ma co ukrywać! Uwielbiam świeczki! Bo czy może być coś, co bardziej pasuje do mojej książkowej pasji? Oczywiście… tak. I jest to świeczka, która nawiązuje stylistyką do czytania! O co chodzi? Już tłumaczę!

 

Book canlde” to świeczka stworzona przez MystiqFlare. Do jej produkcji wykorzystano ekologiczny wosk sojowy, a czas palenia przewidziany został na 35 godzin.

 

Nuty zapachowe świecy prezentują się w następujący sposób:

 

  • Górne nuty: kardamon, akord z wędzonego drewna
  • Nuty środkowe: kruszony goździk, wetiweria, dzika paczula
  • Nuty dolne: krystaliczny bursztyn, drzewo sandałowe, eteryczne piżmo

 

Przesyłka


Świeca trafiła do mnie naprawdę fajnie zapakowana! Produkt znajdował się w materiałowym woreczku, a do całości dołączone były małe próbki innych zapachów. Dostałam również praktyczną podkładkę, dzięki której nie ryzykuję zniszczenia mebli.
Jak to płonie?


Jak już wspomniałam, strasznie podoba mi się strona estetyczna! Na słoiczku naklejono przepiękną grafikę czytającej kobiety, otoczonej pięknymi zapachami. Ten styl idealnie wpisuje się w moje upodobania oraz wygląd mojej biblioteczki.

 

Jeśli zaś chodzi o zapach, to jest on lekki, przyjemny, słodki, ale też nieprzytłaczający. Najbardziej jest wyczuwalny w małym pokoju i, co oczywiste, gdy na chwilę się z niego wyjdzie, a potem wróci. Podoba mi się również to, jak zapach rozwija się wraz z czasem palenia. Miałam wrażenie, że nuty zapachowe się zmieniają i cały czas oferują coś nowego.

 


A może by tak co miesiąc?


Interesującą opcją jest też możliwość skorzystania z… abonamentu. Tak, zgadza się. Jeśli uwielbiacie nietypowe świece, to możecie wykupić na stronie MystiqFlare subskrypcję. Taki zestaw, chociaż trochę kosztuje, oferuje sporo fajnych gratisów, jak nietypowe zapałki, czy ceramiczna podstawka.

 

Co Wy na to? Zaintrygowani? Co myślicie o takich tematycznych świeczkach?

 

Jeśli do końca miesiąca zamówicie świeczkę na stronie MystiqFlare i podacie kod „RECENZJENAWIDELCU” otrzymacie ceramiczną podkładkę gratis ;)


2 komentarze:

  1. Kocham świece, a takie tematycznie są świetne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też uwielbiam świece, więc zajrzę na stronę. Cudna ta książkowa świeczka!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates