Współpraca

Codziennie jesteśmy zasypywani reklamami nowych produktów. Każda kolejna książka jest lepsza od poprzedniej, każda nowa restauracja oferuje najsmaczniejsze dania, a następny rodzaj kosmetyków gwarantuje nieporównywalne do niczego efekty. Jak się w tym wszystkim nie pogubić? Jak naprawdę trafić na coś wartościowego i nie stracić mnóstwa czasu i pieniędzy na próbowanie? Czytać opinie! Recenzje na widelcu to portal kulturalny tworzony z pasją. Znajdziecie na nim pomocne i przede wszystkim szczere opinie.

Jesteś autorem, przedstawicielem wydawnictwa? Reprezentujesz restauracje, hotel lub inne ciekawe miejsce? A może masz po prostu fajny produkt i chcesz byśmy wzięli go na nasz recenzencki widelec? Jeśli tak, to koniecznie napisz na:

dominika.nawidelcu@gmail.com


Jednocześnie specjalizuję się w pisaniu tekstów. Tworzę opisy, hasła reklamowe, prowadzę FB oraz podejmuję się wielu niestandardowych działań. W skrócie jestem copywriterem. Jeśli potrzebujesz tekściarza, skontaktuj się ze mną! Gwarantuję najwyższą jakość!Recenzuję książki na:Piszę artykuły na:

http://urodaizdrowie.pl/


Współpracuję z:Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl
Na moim blogu zagościły recenzje:


Jeśli i Ty chcesz się tu znaleźć napisz na:

dominika.nawidelcu@gmail.com0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates