środa, 2 maja 2018

MAJÓWKA – konkurs nr 2


Pytanie: Kiedy ułamek sekundy może zmienić wszystko?

Zasady:
1. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
2. Czas na zgłoszenia jest do końca dnia 13.05.2018 r.
3. Najlepsza odpowiedź wygrywa jeden egzemplarz "Ułamek sekundy" od Wydawnictwo NieZwykłe.

Odpowiedzi możecie też udzielać na Fan Page :) 

Powodzenia!

4 komentarze:

 1. Ułamek sekundy może zmienić nasze kontakty z najbliższymi. Wystarczy chwila w nerwach, gdy powiemy o jedno słowo za dużo, które może dotkliwie zranić drugą osobę. A wystarczy sekunda na zastanowienie się i ochłonięcie. Ułamek sekundy wystarczy też, żeby uniknąć tragedii na drodze. Wystarczy chwila, żeby spojrzeć czy coś nie jedzie zanim przejdzie się na drugą stronę. Nasze całe życie składa się z ułamków sekund, w których podejmujemy decyzje, które mają później konsekwencje w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ułamek sekundy potrafi sprawić, że się zakochamy. Ułamek sekundy dłuższy pocałunek, ułamek sekundy dłuższe spojrzenie w oczy, o ułamek sekundy zetknięcie się dłoni, przez ułamek sekundy szybkie bicie serca. Znaczy to o wiele więcej niż przez długie minuty puste słowa. Jednak ułamek sekundy może czasem i prowadzić do tragedii. Chwilowy brak skupienia na drodze, może sprawić, że nasze życie zmieni się o 180 stopni i to nie pozytywnie.
  Ale powinniśmy zdawać sobie sprawę, że nasze życie składa się z takich krótkich chwil i to od nas zależy jak bardzo będą wyjątkowe i jak wiele zmienią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy ułamek sekundy może zmienić wszystko? Tak naprawdę to zawsze, w każdej chwili naszego życia. Ułamek sekundy jest niezwykle ulotny i krótki, ale bywa bardzo znaczący. To właśnie on sprawia, że nasze życie jest takie a nie inne, że się zmienia. Ułamek sekundy bywa decydujący, wiele się może wydarzyć w tak krótkim czasie. Czasami tyle wystarcza żeby nastąpiły zarówno pozytywne jak i negatywne zmiany.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ułamek sekundy może zmienić wszystko, gdy prowadząc samochód dosłownie będziemy chcieli odpisać na jednego smsa. Spojrzymy na telefon i właśnie w tym momencie na drogę wybiegnie dziecko chcące ratować swoją piłkę, albo wyłoni się rowerzysta, którego zahaczymy brzegiem auta, czy też niechcący zjedziemy na przeciwległy pas.
  Takie sytuacje niestety się zdarzają. I to dosłownie jest sekunda nieuwagi, a jej konsekwencje możemy odczuwać przez całą resztę życia.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates