niedziela, 22 lipca 2018

Weekend z wydawnictwem NieZwykłe: konkurs nr 2
Jeden konkurs, jak na weekend to mało, prawda? Dlatego mam dla Was kolejny, a w nim podwójną nagrodę do wygrania!

Pytanie: Dlaczego lubimy czytać książki pełne mroku?

Zasady:

1. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
2. Czas na zgłoszenia jest do końca dnia 29.07.2018 r.
3. Autor najlepszej odpowiedzi wygrywa jeden komplet "Skradzione laleczki" i "Zaginione laleczki" od Wydawnictwa NieZwykłe.

Odpowiedzi można udzielać również na FB:)

3 komentarze:

 1. Ja lubię czytać mroczne powieści, bo świetnie się czuję jako czytelnik, gdy przemierzając kolejne strony książki rzucam światło na pewne zdarzenia i odkrywam kolejne tajemnice. To miłe uczucie dotrzeć do końca takiej powieści i powiedzieć sobie w duchu "Wiedziałam, że tak będzie...". Jestem literackim superbohaterem, który walcząc światłem nocnej lampki rozjaśnia mrok powieści :) elff@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Książki pełne mroku wprowadzają mnie do innego świata. Jest to świat, który diametralnie różni się od rzeczywistości. Moja wyobraźnia walczy z wyobrażeniem sobie treści. Czuje te emocje, które przeżywają bohaterowie. Zastanawiam się wręcz czy postapiłabym tak jak oni czy raczej szukalabym innych rozwiązań. Jest w takich książkach coś niezwykłego, coś co ciężko ubrać w słowa, coś co zrozumie tylko miłośnik mrocznej literatury.

  Agata G
  agat18@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że lubimy czytać taki książki, ponieważ intryguje nas taki mroczny świat. Boimy się, przeżywamy różne niepokojące sytuacje, pragniemy poczuć to co czują bohaterowie. Mamy jednak tą świadomość, że nawet, gdy w książce dzieją się straszne rzeczy, tak różne od tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień, siedzimy wygodnie i bezpiecznie w domu i w każdej chwili możemy odłożyć na chwilę książkę, dojść do siebie i na nowo zgłębić się w mroczny świat. Nie to co bohaterowie książki.
  Honorata Jamroży
  silwana2@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates