niedziela, 6 maja 2018

MAJÓWKA – konkurs nr 10Dziś do wygrania AŻ TRZY egzemplarze książki pod naszym patronatem!!

Pytanie: Czy lubisz w powieściach motyw magii? Czemu?

Zasady:
1. Należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
2. Czas na zgłoszenia jest do końca dnia 13.05.2018 r.
3. Trzy najlepsza odpowiedzi wygrywają jeden egzemplarz "Helvete. Wrota piekieł" od Wydawnictwo Novae Res.

Odpowiedzi można udzielać również na Fan Page :)

Powodzenia!

3 komentarze:

  1. Bardzo lubię ten motyw, ponieważ jest to coś innego od naszego codziennego życia. Dzięki magii, chociaż tylko w książkach, mogę sobie wyobrazić, że mogę wszystko. Świat magii nie jest ograniczony żadną logiką, w takich książkach wszystko może się stać. Właśnie za tą wolność lubię ten motyw. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię w powieściach motyw magii. A dlaczego? Zapewne głównie dlatego, że dla nas magia jest czymś niewyobrażalnym, a przede wszystkim czymś nieosiągalnym i niemożliwym. Dzięki takim książkom mogę chociaż przez chwilę poczuć się inaczej niż na co dzień, doświadczyć czegoś, czego w rzeczywistości nigdy nie doświadczę. Mogę poznać rzeczy, o których mogę jedynie śnić i mogę obserwować jak to wszystko wygląda. Wszystko dzięki magii jest możliwe i to jest dla czytelników fascynujące.

    OdpowiedzUsuń
  3. Magia jest odległym od rzeczywistości tematem. Nigdy w znaczeniu fantastycznym jej nie doświadczamy. A lubię w książkach poznawać nowe rzeczy, takie, których nie doświadczam na co dzień. Motyw magii można wykorzystać na tak wiele sposób, nic nie ogranicza autora oprócz jego wyobraźni, przenosząc nas do świata czarów pozwala nam fantazjować na jawie. Fantastyka, magia jest nieokiełznana, dlatego wciąż na nowo chcę jej doświadczać.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates