wtorek, 19 grudnia 2023

Świece od Miabox, czyli kup świecę – ufunduj podpaskę


#Reklama 

Jak każda prawdziwa ksiązkoholiczka, uwielbiam też świece. Bo czy jest coś bardziej klimatycznego, niż lektura w ich blasku? Tak! Jeszcze lepsze są świece wykonane z miłością przez małą, rodzinną firmę i to świece, które czynią dobro.


Tym razem wieczory umilały mi świece od Miabox, wykonywane ręczne z troską o najmniejsze szczegóły. Nigdy wcześniej nie miałam tak intensywnie pachnących produktów – a kupiłam już niejedną świeczkę, w tym niektóre naprawdę drogie i renomowane. Nie umywały się jednak do tych! Świece od Miabox pachną obłędni i bardzo mocno. Nawet bez odpalania mogą służyć jako odświeżacz powietrza.


Najbardziej spodobała mi się świeca marmurkowa o zapachu kawy. Ale nie tylko aromat jest dobry. Również skład produktu robi wrażenie. W cenie markowych świec parafinowych można kupić wysokiej jakości świece sojowe.


To jednak nie wszystko. Bo Miabox to firma, która angażuje się w działania prospołeczne. Od października tego roku współpracują z Okresową Koalicją i walczą z ubóstwem menstruacyjnym.
Jak to działa?


Gdy my kupujemy świece na stronie Miabox, firma przekazuje Okresowej Koalicji środki higieny menstruacyjnej. Następnie trafiają one do wielu organizacji i miejsc (m.in. domów dziecka, domów samotnej matki czy ośrodków dla osób w kryzysie bezdomności), gdzie osoby potrzebujące otrzymają je bezpłatnie.


Pięknie i pożytecznie!
A co Wy sądzicie o tej akcji?


3 komentarze:

  1. Lubi świece, więc na pewno warto skorzystać z polecenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto wspierać takie inicjatywy. Świece uwielbiam palić, do lektury również.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna akcja. Ja chętnie kupię sobie taką świeczkę

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates