niedziela, 5 maja 2024

Czary w Kopytkowie – Katarzyna Dowbor, Marcin Kozioł

#WspółpracaRecenzenckaW stajni w Kopytkowie nie ma miejsca na nudę. Pewnego poranka Niunio, jeden z mieszkańców stajni, budzi się z kolorowymi lokami na głowie i ogonie. Czy to przypadkowa metamorfoza czy może wynik czarów? Tego dowie się czytelnik w pełnej uroku i humoru książce „Czary w Kopytkowie”.


Fabuła opowiada o przygodach mieszkańców stajni, zwłaszcza Niunia, który staje się głównym bohaterem po tym, jak na jego grzywie pojawiają się tajemnicze loki. Gdy do stajni przyjeżdża urocza Lukrecja, zaczyna się kłopotliwa, a nawet miłosna, intryga, w której wezmą udział nie tylko wesołe zwierzaki, ale też właściciela stajni oraz jej wnuczka.


Książka zachwyca nie tylko zabawną i angażującą fabułą, ale także bogatymi treściami. Po pierwsze, cieszy fakt, że jest to ciekawa lektura, która bawi i angażuje czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Po drugie, mimo że fabuła jest lekka i przyjemna, jednocześnie niesie ze sobą piękne przesłanie o przyjaźni, akceptacji i współpracy.Oprawa graficzna książki również zasługuje na uwagę. Ilustracje są nie tylko śliczne i klimatyczne, ale także przyciągają uwagę czytelnika i dodają głębi opowieści. Dzięki nim czytanie książki staje się jeszcze bardziej przyjemne i angażujące.


Niezwykłym dodatkiem do tej książki są specjalne kody, które po wpisaniu na stronę odsyłają do filmików z Katarzyną Dowbor, która opowiada o hodowli koni. Te materiały mogą być nie tylko interesujące dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy chcą zgłębić tajniki tego fascynującego świata.Podsumowując, „Czary w Kopytkowie” to nie tylko piękna i zabawna książka, ale także mądra i wartościowa. Bogata w treści, angażująca i przyjemna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nie sposób się nią nie zachwycić!


Dominika Róg-Górecka

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię taką literaturę dziecięcą, która nie tylko bawi, ale także przekazuje ważne wartości. Świetna pozycja również na prezent.

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates