środa, 28 sierpnia 2013

Gry w ramach przerwy

Gry Online - MahjongNie tylko strawą człowiek żyje, lubi sobie też od czasy uprzyjemnić czas graniem ;) Co jednak zrobić by nie wpaść jak śliwka w kompot w nie dać się wciągnąć kolejnej, długiej przygodówce? Ja mam na to sposób następujący. Wchodzę na taki przyjemny portal http://www.gamedesire.com/, wybieram kategorię i gram! Fajne, przyjemne gierki, akurat do poklikania w przerwie w nauce. Co można tu znaleźć? Dla mnie jest coś akurat, moja ulubiona gra Mahjong, wciąga niesamowicie. Grając w nią wmawiam sobie, że ćwiczę spostrzegawczość ;) Po za tym to niesamowita frajda. Dla siebie znajdą też coś miłośnicy strategii, którzy będę mogli założyć swoją osadę. Bilard, poker, a może od razu kasyno? To wszystko stoi przed nami otworem, bez żadnych opłat. Gra się szybko, miło i przyjemnie.
Również rejestracja jest błyskawiczna, wystarczy tylko podłączyć się za pomocą konta na Facebook'u i gotowe. Można grać, że tak powiem, bez końca :)
Dodatkowo strona wyposażona jest w praktyczne forum. Ciekawostką jest system przyznawania puntów za granie, który prezentuje jak zapalonym graczem jesteśmy.
Niestety wciąż nie znalazłam tam gierek o temacie kulinarnym, ale będę ich wypatrywać i jak tylko się pojawią, natychmiast Wam napiszę :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates