poniedziałek, 25 marca 2019

KONKURS – Mimo wszystko kochaj
Wreszcie nastała wytęskniona wiosna! Z tej okazji mamy dla was konkurs w którym do wygrania książka "Mimo wszystko kochaj".Co trzeba zrobić, by wygrać? Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Dlaczego warto kochać?

Zasady:
1. Każdy uczestnik może podać jedną odpowiedź.
2. Na odpowiedzi czekamy do końca 07.04.2018 r.
3. Nagrodą w konkursie jest jedna książka "Mimo wszystko kochaj"..
4. Wygrywa najciekawsze odpowiedź.
5. Uczestnik wyraża zgodę na przekazanie jego danych adresowych wydawnictwu celem wysyłki nagrody.
6. Wyniki zostaną podane w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu.
7. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Lucky.
8. Odpowiedzi można udzielać również na FP Recenzji na widelcu.

Szczegółowy regulamin konkursów możecie znaleźć tutaj.

3 komentarze:

 1. Pokochanie drugiej osoby to same plusy od A… do Z…, bo miłość to magiczna siła, a gdy kochamy to:
  A… arcy szczęśliwi jesteśmy
  B… bardziej się staramy
  C… cieplejsze staje się nasze serce
  D… dostrzegamy to co niewidoczne
  E… emocji, empatii i energii moc w nas
  F… fantastyczny i niepowtarzalny duet tworzymy
  G… głębszy sens ma życie
  H… humor będzie miał kto poprawiać
  I… inaczej postrzegamy świat
  J… już nigdy nie będziemy sami
  K… kolorów nabiera nasza codzienność
  L… lepiej we dwoje niż samemu
  M… miłość dodaje skrzydeł
  N… niepowodzenia stają się mniej groźne we dwoje
  O… optymistyczniej patrzymy w przyszłość
  P… przeżywamy wspólnie piękne chwile
  R… razem zawsze raźniej
  S… stajemy się lepszymi ludźmi
  T… tworzy się wyjątkowa więź
  U… uśmiechamy się częściej
  W… wsparcie i pomocna dłoń gdy tego potrzebujemy
  Y…
  Z… zawsze mamy się do kogo przytulić


  OdpowiedzUsuń
 2. Przytoczę bardzo dobry przykład mojego nauczyciela zafascynowanego związkami szkolnymi. Zawsze był na bieżąco (bardziej od uczniów) z plotkami i uwielbiałam jego wytłumaczenie, że przyjemnością dla niego jest obserwowanie szczęśliwych ludzi, to jak obecność drugiej osoby nagle sprawia iż dana osoba się zmienia nie do poznania i uśmiecha jak tylko spogląda na ukochaną/ukochanego. Zdumiony był tym jak od wielu lat patrzy na swoją żonę i zdaje sobie sprawę jak bardzo ją kocha, nie wierzy, że taka osoba w życiu idealna dla niego się natrafiła. Jestem wiecznie wzruszona jego przemową i tym jak z wielką dobrocią opisuję swoją wybrankę serca i nie widzi świata po za nią.
  Bo miłość to tak naprawdę zestaw uczuć. Przywiązanie, opieka, namiętność, więź sprawiająca, że rozumiecie się bez słów. Przecież to jest tak cudowne uczucie móc kochać, latać w niebiosach i mieć osobę, u której boku nie myślisz o niczym złym, bo ona zabiera twoje całe troski. Warto kochać po prostu by być szczęśliwym. I nie mówię tylko o relacjach partnerskich, ale i niezwykle ważne jest to w przyjaźni, rodzinie, gdy wiemy, że nie wyobrażamy sobie spędzić resztę życia bez tej osoby i czujemy niesamowitą swobodę przy bliskim. Czy też w macierzyństwie, jak ta drobna istotka jeszcze nic nie zrobiła, a ty wiesz już iż potrafisz poświęcić życie by dziecku nigdy w życiu nie wydarzyła się krzywda i osłonisz je swym ciałem w każdym wypadku.
  Mimo, że miłość jest wielkim poświęceniem, to jest to nieporównywalne z tym jakie piękne uczucia, emocje dostajemy w zamian.

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto kochać, bo miłość to najprostsza pierwotna potrzeba człowieka, to ona nadaje sens naszej egzystencji i uzupełnia ją. Kiedy kochamy i jesteśmy kochani, postrzegamy cały świat i innych ludzi SERCEM. Dzięki miłości czujemy dobroć, ciepło, uczucia innych ludzi i tę dobroć i serce jesteśmy w stanie im okazać. To dzięki miłości uaktywniają się drzemiące w nas "dobre" wartości. Potrafimy szanować czyjąś godność, współczuć, wspierać, pomagać. Miłość pozwala dostrzec w drugim człowieku - człowieka, osobę, a nie rzecz, o którą zabijamy się, walczymy, zdobywamy, a potem wyrzucamy jak "śmiecia" ... Dlaczego warto kochać? Ponieważ miłość powinna być naszą codziennością, powinna kryć się w najprostszym słowie, najzwyklejszym geście: "Jak Ci minął dzień, kochanie?", "Tęskniłam", "Myślałam o Tobie", "Proszę, zrobiłam Ci kawę", "Przygotowałam na obiad to, co lubisz" To dzięki takim zwyczajnym, codziennym zachowaniom powinniśmy mieć poczucie, że jesteśmy potrzebni, ważni i wyjątkowi w życiu osoby, która tę wyjątkowość w nas odkryła, że jesteśmy kochani.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates