czwartek, 11 kwietnia 2019

Najtańsze ebooki? My wiemy gdzie ich szukać!Strony i księgarnie prześcigają się w oferowaniu jak najniższych cen i jak największych promocji. A my czytelnicy, bardzo chętnie z nich korzystamy. W przypadku ebooków, które są dostępne głównie zdalnie, szukanie najlepszej oferty może zająć godziny. Ale czy aby na pewno? Niekoniecznie!


Polishwords to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników ebooków. Przede wszystkim stanowi obszerną i bogatą bazę wszystkich książek wdanych w wersji elektronicznej. Tytuły prezentują się na stronie bardzo przejrzyście. Trzeba przyznać, że witryna jest oszczędna w stylistykę i skupia się na konkretach. Bez problemu znajdziemy wszystkie informacje na temat interesującej nas pozycji.Zebranie tych wszystkich ebooków w jednym wielki to ogromny plus dla każdego posiadacza czytnika. Do tej pory, gdy szukałam jakiegoś tytułu, zmuszona byłam do przeglądania kilku księgarni. Bo posiadanie przez stronę wersji papierowej nie oznacza od razu, że na stanie jest również cyfrowy odpowiednik. Strona Polishwords robi wszystko za mnie! Nie dość, że sprawdza, gdzie mogę kupić książkę, to od razu porównuje oferty i sortuje je cenowo. A to oznacza jedno, tańsze zakupy!

Ale to nie wszystkie możliwości, żeby zaoszczędzić. Tańsze ebooki są umieszczone w kategorii „Promocje” i w tym dziale faktycznie można upolować wiele ciekawych propozycji. To właśnie tutaj zamieszczane szybkie oferty np. cena dnia. Znajduje się tu również przydatny zbiór wszystkich promocji. Jeśli jakakolwiek księgarnia organizuje wyprzedaż np. 3 książki w cenie 2, z pewnością tutaj znajdziecie o tym informację.Każdy łowca okazji poczuje się na tej stronie jak ryba w wodzie! Ale nie tylko! Strona codziennie aktualizuje promocje, dodaje ciekawostki, zamieszcza informacje o czytnikach i akcesoriach do nich. Z pewnością nie raz będę wracać na tę stronę!

A wy czytacie ebooki? Jeśli tak, to czy szukacie najtańszych?

5 komentarzy:

 1. Od kiedy mam czytnik znacznie częściej zaczęłam czytać ebooki i przekonałam się, że nie tylko papierowe książki są wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam jeszce ebookow ale póki co ciężko jest mi się przestawić z tradycyjnej książki. Pozdrawiam :) www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytam e-booków, ponieważ wolę mieć fizycznie książkę natomiast moje koleżanki bardzo często z nich korzystają więc im jak najbardziej polecę.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:
  https://smallbookwoorld.blogspot.com/2019/04/recenzja-ksiazki-geekerella-kopciuszek.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzadko czytam ebooki, bo jednak większość książek dostaję papierowych - ale też wolę czuć je w ręku :) Jednak czasami zdarzy się jakiś ebook :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Portali porównujących ebooki nigdy za wiele, dlatego i ten zapiszę sobie do kolekcji. :P

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates