poniedziałek, 25 października 2021

Dywan winylowy – kilka, nie tylko typowych, zastosowań


Dywany winylowe ponownie zyskują na popularności. Czemu? Z pewnością mają kilka bardzo ważnych zalet. Są lekkie i cienkie, a dzięki gumowemu spodowi dobrze przylegają do podłogi. Dodatkowo za sprawą faktury bardzo łatwo utrzymuje się je w czystości. Ale to nie wszystko, obecnie ich wybór jest ogromny! Każdy znajdzie wzór, który mu odpowiada i to w dowolnym wymiarze. Co więcej, w przypadku niestandardowych parametrów łatwo taki dywan dociąć.


Czy mają jakieś wady? Faktura dywanów winylowych jest specyficzna, niektórym kojarzyć się może z linoleum. Nigdy nie będzie w dotyku przypominać dywanów perskich, czy marmurów. Trzeba mieć to na uwadze i wybierać mądrze.


Jednak mnogość plusów sprawia, że dywany z pcv mają sporo zastosowań. Oto te, które sprawdziły się u mnie!Wycieraczka

Zdecydowanie polecam to zastosowanie! Dywan świetnie wygląda, a przy okazji praktycznie się nie brudzi. Wszystko to za sprawą gładkiej powierzchni. Okruchy można wciągnąć odkurzaczem (nic się przecież nie zapląta), a plamy nie wchłaniają się. Jeśli interesuje Cię ładne wykończenie przedpokoju to jest strzał w 10! Będzie i gustownie i praktycznie!

Na balkonie, na tarasie

Z podobnych powód, co w punkcie pierwszym, produkt ten świetnie sprawdza się też na balkonie czy tarasie. Nie jest mu straszny żaden deszcz czy różnice temperatur.

Dywan, który lubi zmieniać miejsce

Z kolei jego lekkość pomoże w podróżach. Jeśli masz potrzebę częstego przekładania dywanu, z tym nie będzie problemów.Wykończenie półki lub parapetu

Wspominałam o możliwości łatwego docięcia dywanu? Dzięki temu można go wykorzystać nawet w bardzo niestandardowy sposób. Szczerze żałuję, że nie pomyślałam o tym wcześniej, bo za jego pomocą można szybko i łatwo… odświeżyć parapet. Z pewnością następny model zamówię większy!


Plan zdjęciowy

Jeśli często robisz zdjęcia produktowe i potrzebujesz różnych wzorów, to dywan winylowy sprawdzi się świetnie. Jest lekki, łatwo go zwinąć i schować, a do tego mnogość wzorów daje prawdziwe pole do popisu. Co więcej, dywany świetnie wyglądają na zdjęciach. Sprawdziłam, polecam!


Które z zastosowań najbardziej się Wam podoba? A które najbardziej Was zaskoczyło? Może sami macie dywany winylowe? Jeśli tak, to za co najbardziej je cenicie?

Dominika Róg-Górecka

3 komentarze:

  1. Nigdy takiego nie miałam, ale chętnie sobie kupię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym się zastanowiła nad jeszcze jednym zastosowaniem. Legowisko dla kota, jak znalazł:):) A jak łatwy w utrzymaniu czystości to i z sierścią nie powinno być problemu. Kusisz, oj kusisz!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates