niedziela, 21 lipca 2013

Melisa Sklep

Jak za pewne zauważyliście, uwielbiam wszystko co zdrowe. Sama chętnie przyrządzam sosy, a warzywa na patelnie...koniecznie świeże. Dlatego też bardzo przypadł mi do gustu sklep ze zdrową żywność- Melisa Sklep.
Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fakt, że oferowane są produkty fair trade. Oferowane są głównie czekolady, kawy oraz herbaty w bardzo ciekawych smakach.
Przyglądając się stronie już dokładniej zauważyłam, że asortyment pogrupowany jest w wygodne kategorie. i tak miłośnicy Yerba Mate mają do wyboru aż 31 artykułów.
Moja ulubiona kategoria: płatki, otręby, musli ma 47 produktów. Naprawdę jest w czym wybierać, np. chrupiąca pszenica z melisą brzmi bardzo kusząco.
Przydatne dla osób na diecie mogą być słodycze, które tutaj składają się prawie wyłącznie z owoców czy bąkali.
Największy jednak wybór jest w kategorii herbaty, gdzie zaoferowano aż 114 produktów. Ja po prostu uwielbiam herbatę, a tutaj jest jej do wyboru do koloru np. Herbata biała, kwiat dzikiego bzu i morela czy ciekawie brzmiąca herbata dla nerwusów (muszę zamówić przed sesją we wrześniu ;).
Dla oszczędnych jest też zakładka koszyk promocyjny gdzie bardzo ciekawe produkty są dostępne w niższych cenach.
Dodatkowo zainteresowanym tematami zdrowej żywności (ale nie tylko) przypadnie do gustu prowadzony przez właścicieli sklepu blog, gdzie umieszczane są regularnie wpisy.
Sklep jest fajny, przyjemny graficznie i ma mega zdrowe produkty. Wszystko co tam się znajduje jest dodatkowo na swój sposób nie codzienne i inspirujące do kulinarnych wyczynów. Ja polecam :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates