czwartek, 17 września 2015

Mirabelkowy kompot i czas na zmiany

Moi Drodzy,
w moim życiu tyle się dzieje, że nie mam czasu pisać bloga. Małe podsumowanie ubiegłych dni, tygodni, miesięcy (?? kto wie, może i miesięcy).
Zaangażowałam się w życie Redakcji Essentii i zostałam mianowana na Sekretarza Redakcji. Nie dość, że publikują moje recenzje, to i swoje trzy grosze mogę wtrącić. A co za tym idzie, jeszcze bardziej zajęłam się swoją pasją, czyli czytanie. Postanowiłam więc nieodwołalnie. Na moim blogu będzie jeszcze więcej książek! Nie wiem jak to zrobię, ale wizualnie będzie to widać.
Kolejny news to... przeprowadzka. Już 25 listopada po raz kolejny się przenoszę. Tym razem na swoje. Szaleję ze zniecierpliwienia.
Postaram się więcej czasu poświęcić na pisanie, tutaj i wszędzie indziej. Załapałam niewielką współpracę w tym zakresie, szukam tylko czasu i motywacji.
A tym czasem zostawiam Was z prostym przepisem na kompot z mirabelek. Wspomnienie uciekającego lata!
Pozdrawiam!

KROK 1: Owoce myjemy i wydrążamy pestki. Nakładamy do głębokiego garnka. Posypujemy cukrem. Zalewamy wodą do poziomu owoców. Gotujemy, z 15 minut. 
KROK 2: Owoce przecieramy przez sitko. Smacznego!

4 komentarze:

 1. Wow... Gratulacje z powodu przeprowadzki i awansu, choć sama nie wiem, czy wpłynie to na rozwój bloga – przecież to zawsze nowe obowiązki :D. Mam jednak nadzieję, że Twoja praca nie pójdzie na marne i zostanie nagrodzona, ponieważ właśnie na to zasługujesz ;) A kompocik pewnie przepyszny. Uwielbiam mirabelki, a dżemik pochłaniam słoikami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Co do obowiązków to jestem taką osobę, że im więcej ich mam tym lepiej potrafię się zorganizować. Essentia nawet jeśli wymaga sporo starań to jest czystą przyjemnością. Marzę, że kiedyś tak będzie wyglądać moja prawdziwa praca!

   Usuń
 2. Powodzenia :)
  Piękny ma kolor ten kompocik :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates