sobota, 17 lutego 2018

Najlepsze filmowe pocałunki

 
Uwielbiacie komedie romantyczne? Ja za nimi przepadam, chociaż ani trochę nie kręci mnie taka literatura. Są idealną pozycją nie tylko na romantyczną kolację we dwoje, ale również wieczór w typowo babskim gronie czy leniwy weekend. Poza tym miło jest od czasu do czasu znaleźć się w miejscu, gdzie wszystko kończy się happy endem. Ale przecież nie tylko ten gatunek niesie ze sobą pocałunki, które się pamięta, i których – tylko czasami – się zazdrości. Poniżej kilka niezwykłych pocałunków, które na zawsze zapadły w moją pamięć. 

"I chociaż czasem trochę żal,
niespełnionych pragnień młodych lat
nie chcę cofnąć nawet dnia
bo to taka piękna miłość...".
Universe - Bo to taka piękna miłość

1) Dirty Dancing

Boję się wszystkiego. Boję się tego, co zobaczyłam, tego, co zrobiłam, tego, kim jestem. A najbardziej ze wszystkiego boję się wyjść z tego pokoju i nigdy więcej w swoim życiu nie czuć się tak jak wtedy, kiedy jestem z tobą.

2) I że Cię nie opuszczę

Przysięgam kochać cię we wszystkim, co robisz, teraz i na zawsze. I obiecuję nigdy nie zapomnieć, że to miłość, która zdarza się raz w życiu.


3) Igraszki losu

Nie musisz rozumieć. Musisz tylko zaufać. Zaufać przeznaczeniu.

4) Pamiętnik 

Od teraz wszystko będzie proste. I będzie naprawdę trudne. Będziemy musieli każdego dnia nad tym pracować, ale chcę tego, bo chcę ciebie. Chcę całej ciebie, na zawsze, ciebie i mnie, każdego dnia.

5) Przeminęło z wiatrem

Kocham cię, Scarlett, za to, że jesteś tak bardzo do mnie podobna... Za to, że oboje jesteśmy renegatami i egoistami. Żadne z nas nie dba o to, czy świat idzie na psy, byle nam było dobrze i przyjemnie.

6) P.S. Kocham Cię

Bratnia dusza to ktoś, kto rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny, kocha Cię bardziej niż ktokolwiek inny, będzie przy Tobie zawsze, bez względu na wszystko.

7) Star Wars

- Kocham Cię
- Wiem

8) Śniadanie u Tiffany'ego

Uwielbiam Pana, ale dobranoc.

9) Uwierz w ducha

...to niezwykłe. Miłość jest w nas. Zabierz ją ze sobą.

10) Władca Pierścieni

Wolałabym raczej dzielić z tobą jedno, krótkie życie niż żyć przez wszystkie wieki bez ciebie.

A jakie pocałunki Wy zapamiętaliście?

Monika Mikłaszewska

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates