sobota, 10 lutego 2024

Test płynów do mycia naczyń PUR

#współpracareklamowaWcześniej nie przykładałam szczególnej uwagi do płynów do mycia naczyń. Ot kolejna rzecz, którą po prostu trzeba kupić. Możliwość testowania płynów PUR uświadomiła mi, że byłam w błędzie! Gęstość naprawdę ma znaczenie!


Czemu o tym wspominam? Dzięki nowej formule PUR Power produkt ten jest 3 razy gęstszy niż zwykły płyn do naczyń. I to faktycznie przekłada się na efekty. Nie tylko starcza na dłużej, ale zmywanie z nim jest skuteczniejsze i przyjemniejsze! Bo nie dość, że szybciej, to jeszcze w kuchni przyjemnie pachnie np. cytryną.
Ale to nie jedyna nowość. Dzięki specjalnemu enzymowi produkt dobrze myje naczynia nawet w zimnej wodzie. A to już naprawdę coś! Z kolei niezależnie od temperatury, płyn naprawdę konkretnie się pieni i nie trzeba go używać dużo. Szybko i oszczędnie, czyli tak, jak lubię!


Jeśli macie delikatną skórę na dłoniach, koniecznie rozważcie serię PUR Balsam. Ta wersja ma PH neutralne dla skóry dłoni, ale też fajny zapach aloesowy.Te płyny z pewnością zagoszczą w mojej kuchni na dużej! Znacie markę PUR? Co o niej sądzicie?


Dominika Róg-Górecka


Za możliwość przetestowania dziękuję firmie PUR.


4 komentarze:

  1. Wolę te balsamy. Często kupuje ten płyn

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupuję ten płyn do mycia naczyń i jestem zadowolona z jego działania.

    OdpowiedzUsuń
  3. Używam od lat. Jestem zadowolona z tych płynów

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz :) Zapraszam ponownie!

Tu mnie znajdziesz

Copyright © 2018 Recenzje na widelcu
| Distributed By Gooyaabi Templates